• Nowoczesne inwestycje
    Nowoczesne inwestycje
  • Dynamiczny Rozwój
    Dynamiczny Rozwój

OGŁOSZENIE O KONKURSIE ARCHITEKTONICZNYM

CP RE Sp. z o.o. w  Krakowie ogłasza konkurs architektoniczny na opracowanie koncepcji Budynku Biurowego wraz z zagospodarowaniem terenu na działkach nr ewid.: 901, 902 oraz części działki 897/10 przy ul. Starowiejskiej w Brzesku przy fabryce CAN-PACK S.A. 

Zainteresowanych udziałem w konkursie prosimy o przysłanie zgłoszenia chęci udziału w Konkursie wraz z referencjami oraz załącznikami na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. w terminie do 28 marca 2018 r. do godz. 15:00.

Za ważne uznaje się tylko zgłoszenia zawierające wszystkie załączniki, o których mowa w Regulaminie Konkursu, zamieszczonym pod adresem: http://canpack.eu/cpsa_6aWdbMhw32_attachments.7z

Sprzedaż - Prądnik Nowy etap 2

W lipcu 2017 roku rozpoczęliśmy realizację 2 etapu inwestycji mieszkaniowej w Krakowie przy ul. Pachońskiego. Inwestycja składa się z budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 113 nowych mieszkań, garaż podziemny. Mieszkania na ostatnim piętrze posiadają tarasy, z kolei mieszkania parterowe ogródki lokatorskie.  Planowana data oddania do użytkowania to 4 kw. 2018 roku. Więcej informacji pod adresem www.pradniknowy.pl lub pod numerami telefonów 695 278 518, 695 270 472.

 

O CPRE

Spółka CP RE sp. z o.o. od 2008 roku zajmuje się działalnością deweloperską w zakresie budownictwa mieszkaniowego. W 2010 roku zrealizowała pierwszą inwestycję mieszkaniową w Krakowie pn. Wzgórze Aleksandry. Aktualnie prowadzi kolejną inwestycję mieszkaniową pn. Kamienice Wandy.