• Nowoczesne inwestycje
    Nowoczesne inwestycje
  • Dynamiczny Rozwój
    Dynamiczny Rozwój

Prądnik Nowy – nowy projekt przy ul. Pachońskiego

W pierwszym etapie, którego ukończenie zaplanowano na IV kwartał 2016 r., powstanie 96 mieszkań. W siedmiopiętrowym budynku znajdzie się również garaż podziemny z 81 miejscami postojowymi (przystosowany dla pojazdów z instalacją LPG), boksy i komórki lokatorskie.

Mieszkańcy parteru będą mieli do dyspozycji przydomowe ogródki. Budynek zostanie pokryty płaskim dachem płaskim z biologicznie czynnymi, ogólnodostępnymi zielonymi tarasami, zabezpieczonymi balustradami. Na terenie osiedla inwestor zaplanował także oryginalnie nazwane przestrzenie wspólne, jak choćby „plac drewniany”, „plac futurystyczny”, czy „forum”. W kolejnych etapach inwestycji, na poziomie parteru, przewidziano dodatkowo przestrzeń przeznaczoną na handel i usługi.

 

Mieszkania na osiedlu Prądnik Nowy cechować mają funkcjonalne rozkłady, które dadzą nabywcom dużą swobodę w indywidualnej aranżacji. Jak zapewnia deweloper, w części lokali możliwe będzie wygospodarowanie dodatkowego pokoju, co może być ważnym argumentem dla planujących powiększenie rodziny.

 

W I etapie inwestycji powstaną mieszkania o powierzchniach od 32,37 do 70 mkw. i rozkładach od 1 do 4 pokoi. Na każdej kondygnacji możliwe jest także łączenie mieszkań, dzięki czemu zamieszkać będzie można także w lokalu ponad 80-metrowym.

 

Komunikację samochodową z osiedla Prądnik Nowy zapewni pobliska ul. Opolska, z dogodnym wyjazdem w kierunku Katowic, Wrocławia i Warszawy, a także lotniska w Balicach. Ul. Pachońskiego kursują autobusy miejskie jadące w kierunku centrum Krakowa i w inne rejony miasta. W sąsiedztwie inwestycji działa sklep Lidl, większe zakupy będzie można robić w nieodległych dużych centrach handlowych, jak Galeria Bronowice, IKEA czy Makro. Kilkaset metrów dzieli też osiedle od szkoły i przedszkola.

O CPRE

Spółka CP RE sp. z o.o. od 2008 roku zajmuje się działalnością deweloperską w zakresie budownictwa mieszkaniowego. W 2010 roku zrealizowała pierwszą inwestycję mieszkaniową w Krakowie pn. Wzgórze Aleksandry. Aktualnie prowadzi kolejną inwestycję mieszkaniową pn. Kamienice Wandy.