• Nowoczesne inwestycje
    Nowoczesne inwestycje
  • Dynamiczny Rozwój
    Dynamiczny Rozwój

Prądnik Nowy – I etap przy ul. Pachońskiego

W pierwszym etapie, który ukończono w 2016 r., powstało 96 mieszkań. W siedmiopiętrowym budynku znalazł się również garaż podziemny z 81 miejscami postojowymi (przystosowany dla pojazdów z instalacją LPG), boksy i komórki lokatorskie.

Mieszkańcy parteru maja do dyspozycji przydomowe ogródki. Na dachu budynku powstały ogólnodostępne zielone tarasy do dyspozycji dla wszystkich mieszkańców. Na terenie osiedla inwestor zaplanował także oryginalnie nazwane przestrzenie wspólne, jak choćby „plac drewniany”, „plac futurystyczny”, czy „forum”. W kolejnych etapach inwestycji, na poziomie parteru, przewidziano dodatkowo przestrzeń przeznaczoną na handel i usługi.

Komunikację samochodową z osiedla Prądnik Nowy zapewni pobliska ul. Opolska, z dogodnym wyjazdem w kierunku Katowic, Wrocławia i Warszawy, a także lotniska w Balicach. Ul. Pachońskiego kursują autobusy miejskie jadące w kierunku centrum Krakowa i w inne rejony miasta. W sąsiedztwie inwestycji działa sklep Lidl, większe zakupy będzie można robić w nieodległych dużych centrach handlowych, jak Galeria Bronowice, IKEA czy Makro. Kilkaset metrów dzieli też osiedle od szkoły i przedszkola.

O CPRE

Spółka CP RE sp. z o.o. od 2008 roku zajmuje się działalnością deweloperską w zakresie budownictwa mieszkaniowego. W 2010 roku zrealizowała pierwszą inwestycję mieszkaniową w Krakowie pn. Wzgórze Aleksandry. Aktualnie prowadzi kolejną inwestycję mieszkaniową pn. Kamienice Wandy.