• Nowoczesne inwestycje
    Nowoczesne inwestycje
  • Dynamiczny Rozwój
    Dynamiczny Rozwój

Wzgórze Aleksandry

„Wzgórze Aleksandry” to kameralne osiedle na Bieżanowie Nowym pomiędzy ulicami Aleksandry i Kaimską w Krakowie, w ramach którego w roku 2009 powstały trzy budynki wielorodzinne.

 W trzech pięciokondygnacyjnych budynkach wybudowano łącznie 74 mieszkania, o powierzchni od 28m2 do 69m2. Lokale na parterze posiadają przynależne ogródki, a na pozostałych kondygnacjach balkony i tarasy.Obiekty wykonano w technologii tradycyjnej z ceramiki. Budynki są jedno lub dwu-klatkowe. Wszystkie klatki schodowe wyposażone zostały w windy, które obsługują również kondygnację przyziemia (garaż podziemny)

Dzięki starannie dobranemu projektowi, budynki oprócz wysokich walorów estetycznych, mają funkcjonalne i nowoczesne rozwiązania techniczne.

O CPRE

Spółka CP RE sp. z o.o. od 2008 roku zajmuje się działalnością deweloperską w zakresie budownictwa mieszkaniowego. W 2010 roku zrealizowała pierwszą inwestycję mieszkaniową w Krakowie pn. Wzgórze Aleksandry. Aktualnie prowadzi kolejną inwestycję mieszkaniową pn. Kamienice Wandy.