• Nowoczesne inwestycje
    Nowoczesne inwestycje
  • Dynamiczny Rozwój
    Dynamiczny Rozwój

Kamienice Wandy ul.Grzegórzecka w Krakowie

Kamienice Wandy to wyjątkowe miejsce, w którym jakość projektu i materiałów spotyka wygodne i nowoczesne rozwiązania, a architektoniczne piękno – troskę o funkcjonalność i komfort. Inwestycja składa się z kompleksu 3 budynków mieszkalnych z częścią usługową w parterze oraz garażem podziemnym. Inwestycja dotyczyła budowy 93 mieszkań o łącznej powierzchni mieszkalnej ok. 4800 m2, lokali usługowych ok. 1200 m2, oraz 52 miejsc postojowych w garażu podziemnym.

Pomiędzy budynkami na poziomie pierwszego piętra znajdują się tarasy stanowiące zadaszenie dla zlokalizowanych pod nimi pomieszczeń gospodarczych. Poziom parteru zajmować będą głównie pomieszczenia przewidziane dla usług. Posadzka tarasów I i Iv pietra częściowo wykończona będzie deską z modrzewia syberyjskiego. O bezpieczeństwo i komfort mieszkańców zadbają, montowane już w standardzie, antywłamaniowe drzwi klasy C, wyprodukowane przez firmę Dierre. Dodatkowo, z każdej klatki schodowej będzie można zjechać windą do podziemnego garażu, a na piętrach ostatniej kondygnacji znajdzie się instalacje pod montaż urządzeń klimatyzacyjnych. Więcej informacji na stronie www.kamienicewandy.pl

 

  

 

 

 

 

 

O CPRE

Spółka CP RE sp. z o.o. od 2008 roku zajmuje się działalnością deweloperską w zakresie budownictwa mieszkaniowego. W 2010 roku zrealizowała pierwszą inwestycję mieszkaniową w Krakowie pn. Wzgórze Aleksandry. Aktualnie prowadzi kolejną inwestycję mieszkaniową pn. Kamienice Wandy.