• Nowoczesne inwestycje
    Nowoczesne inwestycje
  • Dynamiczny Rozwój
    Dynamiczny Rozwój

O nas

CP RE Sp. z o. o. w Krakowie należy do Grupy Kapitałowej CANPACK – jednego z największych producentów opakowań na świecie. Spółka została założona  w 2004 roku, w celu obsługi i zarządzania nieruchomościami CANPACK, oraz realizacji jej inwestycji budowlanych w kraju i za granicą.

 

CP RE Sp. z o.o. wykonuje obiekty budownictwa przemysłowego, w szczególności hale magazynowe i produkcyjne o dużych kubaturach. Spółka posiada ponad 10 letnie doświadczenie w zakresie inwestycji przemysłowych  prowadzonych na potrzeby wewnętrzne CANPACK. Świadczy usługi związane z zarządzaniem nieruchomościami, oraz wykonuje bieżące remonty i modernizacje  fabryk Grupy Kapitałowej.

 

Spółka zarządza Centrum Logistycznym Dwory w Oświęcimiu -  strategicznym magazynem opakowań produkowanych przez CANPACK

 

Od 2008 CP RE Sp. z o.o. prowadzi działalność deweloperską w zakresie budownictwa mieszkaniowego. Dotychczas zrealizowała trzy inwestycje na terenie Krakowa:

 

·         Wzgórze Aleksandry, ul. Aleksandry - 2010 rok,  

 

·         Kamienice Wandy, ul. Grzegórzecka - 2013 rok,

 

·         Prądnik Nowy, etap I, ul. Pachońskiego – 2016 rok

 

Aktualnie realizowany jest kolejny II etap inwestycji Prądnik Nowy.

 

 

CP RE Sp. z o.o.  stawia sobie za cel świadczenie usług i dostarczanie produktów najwyższej jakości. Ciągłe doskonalenie i poszukiwanie najlepszych praktyk, oraz dbałość o  zapewnienie zgodności z wszelkimi obowiązującymi przepisami stanowią priorytety w działalności Spółki.

 

Kwestie te są uregulowane w:

 

·         Kodeksie Postępowania Grupy CANPACK -mającym na celu sformułowanie przejrzystych zasad prowadzenia biznesu o szerokim zasięgu w ramach Grupy oraz utrzymanie doskonałej reputacji Grupy i jej pracowników w globalnej strategii rozwoju,

 

·         Kodeksie Postępowania Dostawców Grupy CANPACK – określającymoczekiwania Grupy względem podmiotów, które świadczą na jej rzecz usługi lub dostarczają towary, w zakresie etyki biznesu, prawa pracy, praw człowieka, bezpieczeństwa i higieny pracy, środowiska naturalnego, społecznej odpowiedzialności, poufności i ochrony danych.

 

O CPRE

Spółka CP RE sp. z o.o. od 2008 roku zajmuje się działalnością deweloperską w zakresie budownictwa mieszkaniowego. W 2010 roku zrealizowała pierwszą inwestycję mieszkaniową w Krakowie pn. Wzgórze Aleksandry. Aktualnie prowadzi kolejną inwestycję mieszkaniową pn. Kamienice Wandy.