• Nowoczesne inwestycje
    Nowoczesne inwestycje
  • Dynamiczny Rozwój
    Dynamiczny Rozwój

O nas

W ciągu ponad 20 lat działalności Can-Pack S.A. przeistoczyła się w nowoczesną Grupę Kapitałową należącą do czołówki producentów opakowań metalowych na świecie. Aktualna struktura organizacyjna Grupy opiera się na pięciu holdingach branż rynku opakowań szklanych i metalowych oraz usług deweloperskich.

W 2004 roku utworzono CP RE sp. z o.o., w związku z rosnącymi potrzebami rozbudowy mocy produkcyjnych fabryk Grupy Can Pack. Od początku swojej działalności CP RE sp. z o.o. zajmuje się realizacją obiektów budownictwa przemysłowego, w szczególności hal magazynowych i produkcyjnych o wielkich kubaturach. Inwestycje te realizowane są na potrzeby spółek Grupy Can Pack w kraju i za granicą. Duży zakres działalności Spółki obejmują usługi związane z zarządzaniem nieruchomościami. Spółka nadzoruje bieżące remonty i modernizacje fabryk Grupy Can Pack. Od 2008 roku CP RE sp. z o.o. zajmuje się także działalnością deweloperską w zakresie budownictwa mieszkaniowego. W 2010 roku zrealizowała pierwszą inwestycję mieszkaniową w Krakowie pn. Wzgórze Aleksandry (pow. użytkowa budynków ponad 5000 m2). Aktualnie prowadzi kolejną inwestycję mieszkaniową pn. Kamienice Wandy (pow. użytkowa budynków 8 600 m2).

Obrót za ostatnie dwa lata działalności spółki wyniósł ponad 40 000 000 złotych.

Siedziba spółki mieści się w Krakowie przy ul. Jasnogórskiej 1 (I piętro Centrum Biurowego Euromarket).  Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8-16.00.

 

Zarząd CP RE sp. z o.o.:

Prezes Zarządu – Ryszard Półtorak

Członek Zarządu – Piotr Dobrzański

 

O CPRE

Spółka CP RE sp. z o.o. od 2008 roku zajmuje się działalnością deweloperską w zakresie budownictwa mieszkaniowego. W 2010 roku zrealizowała pierwszą inwestycję mieszkaniową w Krakowie pn. Wzgórze Aleksandry. Aktualnie prowadzi kolejną inwestycję mieszkaniową pn. Kamienice Wandy.